Chami Peer

KDYŽ TVOŘÍM - JDE MI O ŽIVOT

Je jedno, lezete-li na převis bez jištění či tvoříte panenku - vždy vám jde o život. Proces tvorby vás musí strhnout a pohltit, jedině tak může vzniknout zázrak. Jedině tak má cenu žít. Jak děláš něco, děláš všechno.

Okouzlení

Já vlastně nešiji. Neumím to. Zamilovaně a vášnivě se dotýkám látky. A ona? Ožívá. Mou touhu je, aby se vzniklé bytosti stejně vášnivě a zamilovaně dotýkaly vašich srdcí a vy jste pod jejich něžným dotekem ožily.

MOJE MISE TADY NA ZEMI

Do každé bytosti vkládám šém –papírek, na kterém je napsané poslání panenky. Věřím a vím, že v životech lidí magické bytosti pracují, léčí a pomáhají. Bytosti vzniklé v mém ateliéru jsou ochránci a průvodci, kteří vás mají oživit, uzdravit a naplnit velkým potěšením.

"Tak teď nevím, jestli jsi víc elfka, umělkyně nebo terapeutka. Asi nejspíš všechno. Prostě taková světelná magická bytost. Cítím obrovskou vděčnost za to, že jsi mi vstoupila do života."

Šárka M. 4 týdny ago

"Obdivuji tvou nádhernou představivost. Svět, který si pro nás stvořila, je pro mě místem, kam si chodím odpočinout a načerpat síly a důvěru v lidi a svůj život. Děkuju."

Anna Pivodová 4 týdny ago

"Tyhle oči, tenhle úsměv. Přivádí mě k naprosté blaženosti. Až to bolí."

Jana L. 4 týdny ago

"Děkuji mnohokrát Chami Peer, že svou tvorbou vneseš do mého života opět radost z tvoření."

Ivanka S. 4 týdny ago

"Děkuju Chami, vždycky mi svými krásnými slovy rozsvítíš světlo naděje a chuť jít dál."

Jitka Urbánková 4 týdny ago

"Úžasná bytost, její oči mají hloubku, pronikají a vyzývají. Je nádherná a tolik toho vyzařuje k nám všem. S láskou děkuji."

Lenka Menšíková 4 týdny ago

"Nadpřirozená krása nasytila mě tak krásnou energií, nemůžu se na ní přestat dívat. Pouštím všechny strachy a bolesti. Děkuju."

Petra Malá 4 týdny ago

"To není jen pozvánka do Tvého ateliéru, to je vstup do jiného vesmíru. Kde je vše dobré, čisté a vroucí. Děkuji, že se s námi dělíš o svůj pohled na svět."

Dana Hájová 4 týdny ago

"By člověk nemusel dělat nic jiného, než se nořit do tvých světů. Plných jiných světů, květů. Velejízda. VeleLet. V jednom Světě další svět."

Lucie TaRa Groverová 4 týdny ago

As seen in

Unikátní Design

Umělecké panenky tvořím již 15 let. Je to pro mě vzrušující proces – cesta za mistrovstvím.. Své postupy tvorby stále zdokonaluji a vymýšlím nové, každý den se učím a posouvám své hranice zítřků za hranice včerejšků. To je má cesta za mistrovstvím.

VYZKOUŠEJ SI TO

Pokud vás bytosti okouzlily,
možná máte chuť vytvořit
vlastní autorskou panenku.
Natočili jsem pro vás unikátní kurz
magické-bytosti.cz

NAPIŠTE MI

Telefon nepoužívám
ruší mě při hluboké práci
ale můžete mi napsat: chameleonka@vperleti.cz